13.3 C
Assam
Sunday, February 5, 2023

Featured News

ছোৱালীৰ বিবাহৰ উপযুক্ত বয়স এতিয়াৰে পৰা ১৮ নহয় ২১ বছৰ

এতিয়াৰে পৰা ছোৱালীক ১৮ বছৰত নহয় ২১বছৰতহে...

থানাৰ সন্মুখত পত্নী-সন্তানৰ কান্দোনৰ ৰোল, আত্মহত্যাৰ ভাবুকি

মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ এটা বিশেষ টুইট৷...

চিনেমাৰ ওপৰত বিজয়ী কৰ্মীয়ে অপ্ৰয়োজনীয় মন্তব্য পৰিহাৰ কৰিবলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীক সাক্ষাৎ অক্ষয়ৰ

Assamese Newsচিনেমাৰ ওপৰত বিজয়ী কৰ্মীয়ে অপ্ৰয়োজনীয় মন্তব্য পৰিহাৰ কৰিবলৈ প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীক সাক্ষাৎ অক্ষয়ৰ

বলীউড অভিনেতা অক্ষয় কুমাৰে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক তেওঁৰ শেহতীয়া মন্তব্যৰ বাবে প্ৰশংসা কৰিছে যিয়ে বিজেপি নেতাসকলক চিনেমা আৰু ব্যক্তিত্বৰ ওপৰত অপ্ৰয়োজনীয় মন্তব্য কৰাৰ পৰা সতৰ্ক কৰি দিছে।

দেওবাৰে মুম্বাইত অক্ষয়ৰ নতুন ছবি ‘ছেলফি’ৰ ট্ৰেইলাৰ মুকলিৰ সময়ত, যেতিয়া অভিনেতাজনক প্ৰধানমন্ত্ৰী মোদীৰ বক্তব্যৰ ওপৰত মতামতৰ সোধা হয়, তেতিয়া অক্ষয়ে কয় যে, “যোগাত্মক চিন্তাধাৰাক সদায় স্বাগতম, আমাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে সদায়ে যোগাত্মক বাৰ্তা প্ৰদান কৰি আহিছে। তেওঁ ভাৰতৰ আটাইতকৈ প্ৰভাৱশালী ব্যক্তি। যদি তেওঁ কিবা কৈ আছে আৰু যদি বস্তুবোৰ সলনি হয় তেন্তে ই চিনেমা উদ্যোগটোৰ বাবে ভাল হ’ব। বৰ্তমান, পৰিস্থিতি সলনি হোৱা উচিত।

“আমি চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰোঁ, চেঞ্চৰ ব’ৰ্ডলৈ যাওঁ, সেইবোৰ পাছ কৰোঁ আৰু তাৰ পিছত কোনোবাই কিবা কয় আৰু পৰিস্থিতি বিশৃংখল হৈ পৰে। কিন্তু এতিয়া যেতিয়া প্ৰধানমন্ত্ৰী গৰাকীয়ে নিজেই এনেদৰে কৈছে, মই ভাবো এইটো আমাৰ লগতে চিনেমা উদ্যোগটোৰ বাবে ভাল হ’ব।”

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!