27.6 C
Assam
Friday, February 3, 2023

Featured News

দীপিকা নহয়, এইবাৰ ‘বেচৰম ৰং’ গীতত নৃত্য কৰি ভাইৰেল ছ’চিয়েল মিডিয়া ইনফ্লুৱেনচাৰ তনভী গীতা ৰবিশংকৰ

Assamese Newsদীপিকা নহয়, এইবাৰ 'বেচৰম ৰং' গীতত নৃত্য কৰি ভাইৰেল ছ'চিয়েল মিডিয়া ইনফ্লুৱেনচাৰ তনভী গীতা ৰবিশংকৰ

‘বেচৰম ৰং’ গীতটো মুক্তিৰ পিছৰ পৰাই ভাইৰেল হৈ পৰিছে। বলিউডৰ ‘পাঠান’ চিনেমাখনৰ প্ৰথমটো গীত ‘বেচৰম ৰং’, সেয়া বিতৰ্কতেই হওক বা আলোচনাতেই হওক, সকলোৰে শীৰ্ষত আছে গীতটি। দীপিকা পাডুকন আৰু শ্বাহৰুখ অভিনীত এই ৰোমান্টিক গীতটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত বহুতে ছচিয়েল মিডিয়াত ইয়াৰ ৰীল পোষ্ট কৰিছে। ভাইৰালামাই ইয়াৰ জৰিয়তে গীতটিৰ ক্লিপ আপলোড কৰিছে। এতিয়া ছচিয়েল মিডিয়াৰ এগৰাকী প্ৰভাৱশালী যুৱতী তনভী গীতা ৰবিশংকৰে ‘বেচৰম ৰং’ গীতত নৃত্য কৰি ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

বহুতে ভিডিঅ’ বনাইছে যদিও এইটো কিয় ভাইৰেল? কাৰণ আছে। তেওঁৰ প্লাছ চাইজৰ। দীপিকাই নৃত্য কৰা গীতটিতে কল্পনা কৰক আন এগৰাকী মহিলাক। সেইবাবেই ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

প্লাছ চাইজৰ যুৱতীৰ নৃত্য
দীপিকা পাডুকনে পিন্ধা সাজ-পোছাকৰ দৰে সাজ-পোছাক পৰিধান কৰি এগৰাকী প্লাছ চাইজৰ যুৱতী, ছচিয়েল মিডিয়া ইনফ্লুৱেনচাৰ তনভী গীতা ৰবিশংকৰে ‘বেচৰম ৰং’ গীতটোত উদ্দাম নৃত্য কৰিছে। ষ্টাইলিছভাৱে নিতম্ব দুটা বেঁকা কৰিছে। তেওঁৰ এই সুখৰ পদক্ষেপ ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

ভাইৰেল হৈ পৰিছে ভিডিঅ
এই ভিডিঅ’টো ছ’চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ ৮০ হাজাৰৰো অধিক লাইক লাভ কৰিছে। ৬ হাজাৰৰো অধিক লোকে ভিডিঅ’টোত মন্তব্য কৰি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে।

উল্লেখযোগ্য যে ইয়াত নেটিজেনে তেওঁক উপলুঙা কৰা নাই। বৰঞ্চ সকলোৱে তেওঁক উচ্চ প্ৰশংসা কৰিছে। এনে এটা ৰোমান্টিক গীতত নিতম্ব বেঁকা কৰাৰ সিদ্ধান্তৰ তেওঁ শলাগ লৈছিল।

ইনষ্টাগ্ৰামত অতি জনপ্ৰিয় তনভী
ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ ১৫৬ হাজাৰতকৈ অধিক ফ’ল’ৱাৰ আছে। এই পৰ্যন্ত তেওঁ ১৩০০ৰো অধিক পোষ্ট কৰিছে। তেওঁৰ পূৰ্বৰ পোষ্টসমূহেও নেটিজেনৰ পৰা বিপুল প্ৰশংসা লাভ কৰিছে।

‘পাঠান’ত কৰ্তন কৰা হৈছে বহু দৃশ্য
গীতটোৰ কিছু দৃশ্যকে ধৰি চিনেমাখনৰ মুঠ ১০টা দৃশ্য কাটি দিয়া হৈছে। বহু সংলাপও সলনি হোৱা বুলি কোৱা হয়। গীতত পিন্ধা সাজ-পোছাক সলনি কৰিব নোৱাৰি। কিছু শ্বট সলনি কৰিবলৈ কোৱাৰ পিছতো দীপিকাৰ কেশৰ বিকিনি চিবিএফচিয়ে পাছ কৰি দিলে।

সিদ্ধাৰ্থ আনন্দৰ পৰিচালনাত নিৰ্মিত ‘পাঠান’ চিনেমাখনৰ জৰিয়তে ৪ বছৰৰ পাছত পুনৰ উভতি আহিছে শ্বাহৰুখ খান। জন আব্ৰাহাম আৰু দীপিকা পাডুকনেও এই ছবিখনত অভিনয় কৰিছে আৰু ছবিখন ২৫ জানুৱাৰীত মুক্তি পাব।

আনকি ছবিখন মুক্তি পোৱাৰ পূৰ্বেই বিতৰ্কিত হৈ সমালোচনা লাভ কৰিছে আৰু ছ’চিয়েল মিডিয়াত ট্ৰেণ্ডিং হৈ আছে। চিনেমাখনৰ গীতবোৰ ভাইৰেল হৈ বিতৰ্কৰ লগতে প্ৰশংসাও লাভ কৰিছে।

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!