22.3 C
Assam
Sunday, May 29, 2022

Featured News

AHSEC releases reschedule dates for HS First-year students; to start from June 6

The Assam Higher Secondary Education Council (AHSEC)...

Centre releases Rs 324 crore advance from SDRF for flood-hit Assam

The Central government has released an advance...

বঙাইগাঁৱত নগ্ন ফটো ভাইৰেল কৰাৰ ভাবুকিৰে মহিলাক ধর্ষণ লম্পট পিতা–পুত্রৰ

Assamese Newsবঙাইগাঁৱত নগ্ন ফটো ভাইৰেল কৰাৰ ভাবুকিৰে মহিলাক ধর্ষণ লম্পট পিতা–পুত্রৰ

বঙাইগাঁৱত সংঘটিত হৈছে এটা চৰম লজ্জাজনক ঘটনা৷ পিতা–পুত্রই মিলি এগৰাকী মহিলাক ধর্ষণ কৰাৰ গুৰুতৰ অভিযোগ উত্থাপন হৈছে৷ এই জঘন্য ঘটনা সংঘটিত হৈছে নিউ বঙাইগাঁৱৰ ভাওলাগুৰিত৷

কিছু পলমকৈ পোহৰলৈ অহা ঘটনাৰ বিৱৰণী অনুসৰি, স্থানীয় মহিলা এগৰাকীৰ স্বামী কর্মসূত্রে বহিঃৰাজ্যত থকাৰ সুযোগ গ্রহণ কৰি পিতা–পুত্রই দীর্ঘদিনে শাৰীৰিক তথা যৌন নির্যাতন চলাইছিল৷ বদিয়ত জামাল আৰু তেওঁৰ পুত্র আবেদ আলীয়ে সংঘটিত কৰিছে জঘন্য ঘটনা৷

বদিয়ত জামাল গাঁওৰক্ষী বাহিনীৰ সম্পাদক হোৱাৰ লগতে এলেকাটোত মাতব্বৰ হিচাপে পৰিচিত৷ ইপিনে, বঙাইগাঁও সদৰ থানাত দাখিল কৰা এজাহাৰত উল্লেখ কৰা অনুসৰি, মহিলাগৰাকীৰ এখন নগ্ন ফটো উঠাই দীর্ঘদিনৰে পৰা ব্লেক মেইলিং কৰি আহিছে৷ আনকি এই ফটো স্থানীয় ৰহেন আলী আৰু মিথুন আলীৰ হাতত পৰাত এই দুই যুৱকেও মহিলাগৰাকীক ব্লেক মেইলিং কৰি চলাই আহিছে যৌন নির্যাতন৷

শেহতীয়াকৈ মহিলাগৰাকীৰ স্বামী ঘৰলৈ উভতি অহাত সকলো কথা জানিব পাৰি থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰে৷ এজাহাৰ দাখিল কৰাৰ পিছতে মাতব্বৰ বদিয়ত জামালৰ একাংশ সমর্থকে মহিলাগৰাকীক মুখত ৰং সানি তালিবানী শাস্তি প্রদান কৰে৷ বর্তমানলৈ ঘটনাৰ মূল অভিযুক্ত বদিয়ত জামাল, আবেদ আলী, ৰহেন আলী আৰু মিথুন আলীক গ্রেপ্তাৰ কৰিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই আৰক্ষী৷

আনহাতে, মহিলাগৰাকীৰ নগ্ন ফটো ভাইৰেল কৰাৰ বাবে তিনিজনক গ্রেপ্তাৰ কৰিছে আৰক্ষীয়ে৷ গ্রেপ্তাৰ হৈছে আনিকুল শ্বেখ নামৰ এজন যুৱক আৰু দুজন কিশোৰ৷ সমগ্র ঘটনা সংক্রান্তত বঙাইগাঁও সদৰ থানাত ৮০৮/২১ নম্বৰত গোচৰ এটা পঞ্জীয়ন কৰি তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে৷ লক্ষণীয় যে মাতব্বৰ বদিয়ত জামালক ৰক্ষণাবেক্ষণ দিবলৈ এটা পক্ষই মহিলাগৰাকী দুঃচৰিত্রৰ বুলি সদৰ থানাত এজাহাৰ এখন দাখিল কৰিছে৷ পিতা–পুত্রৰ এই কু–কর্মই সভ্য সমাজক চৰম লজ্জানত কৰাৰ লগতে তীব্র প্রতিক্রিয়াৰ সৃষ্টি কৰিছে৷

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
eskort
%d bloggers like this: