13.1 C
Assam
Sunday, February 5, 2023

Featured News

ছোৱালীৰ বিবাহৰ উপযুক্ত বয়স এতিয়াৰে পৰা ১৮ নহয় ২১ বছৰ

এতিয়াৰে পৰা ছোৱালীক ১৮ বছৰত নহয় ২১বছৰতহে...

থানাৰ সন্মুখত পত্নী-সন্তানৰ কান্দোনৰ ৰোল, আত্মহত্যাৰ ভাবুকি

মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ এটা বিশেষ টুইট৷...

সঁচাই গৰ্ভৱতী নেকি দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য !

Assamese Newsসঁচাই গৰ্ভৱতী নেকি দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য !

‘সাথ নিভানা সাথিয়া’ৰ গোপী বাহু ওৰফে দেৱোলীনা ভট্টাচাৰ্জীয়ে গোপনে বিয়া হোৱাৰ পিছৰে পৰা বাতৰিৰ শিৰোনাম দখল কৰি আহিছে। মানুহে তেওঁক অহৰহ টাৰ্গেট কৰি আছে। কেৱল এয়াই নহয়, কিছুমানে ধৰ্মৰ পাঠও শিকাইছে। কোনোৱে তেওঁক বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আলিয়া ভাটৰ সৈতে তুলনা কৰি কয় যে গৰ্ভৱতী হোৱাৰ বাবেই তেওঁও এনেদৰে খৰখেদাকৈ বিয়া পাতিছিল।

অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে উপযুক্ত উত্তৰ দিলে
ট্ৰ’লাৰসকলে দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্জীৰ গোপন বিবাহক গৰ্ভাৱস্থাৰ সৈতে সংযোগ কৰিবলৈ চেষ্টা চলাইছে। তেওঁ কয় যে দেৱলীনা গৰ্ভৱতী হৈছে যাৰ বাবেই ট্ৰেইনাৰে ইমান খৰখেদাকৈ আৰু গোপনে বিয়াখন কৰিছিল।এতিয়া এই ৰিপৰ্টবোৰৰ ওপৰত নীৰৱতা ভাঙি দেৱলীনাই ক’লে- ‘মই কাৰো সন্মুখত একো বুজাব নালাগে।’ কিন্তু হয়, কিছুমান মানুহ আছে যিয়ে মোক গৰ্ভৱতী বুলি ভাবে আৰু সেইবাবেই মই খৰখেদাকৈ বিয়া পাতিলোঁ।

‘ইটাইমছ’ৰ সৈতে এক সাক্ষাৎকাৰত দেৱলীনা ভট্টাজেজীয়ে কয়- “মই কাকো স্পষ্টীকৰণ দিয়াৰ প্ৰয়োজন নাই। মই আচৰিত হৈছো আৰু লগতে বেয়া লাগিছে এনে হাস্যকৰ মন্তব্য কৰা মানুহবোৰৰ বাবে।”

দেৱলীনাই আৰু কয় যে তেওঁ বৰ্তমান ব্যক্তিগত জীৱনত অতি ব্যস্ত, কিন্তু তেওঁ পুনৰ কামত যোগদান কৰিবলৈ সাজু। তেওঁ কয়, “কৰ্মৰ ক্ষেত্ৰত মই আপোচত বিশ্বাস নকৰো। মই এতিয়া নতুন নতুন প্ৰজেক্ট ল’বলৈ সাজু হৈছো। আৰু আশাকৰোঁ অতি সোনকালে কিবা এটা আকৰ্ষণীয় কাম দৰ্শকে চাবলৈ পাব। ২০২৩ বৰ্ষই আমাৰ সকলোৰে বাবে সুখ আৰু সমৃদ্ধি কঢ়িয়াই আনক তাৰেই প্ৰাৰ্থনা। আগন্তুক বছৰবোৰৰ প্ৰতি মোৰ বহুত আশা আছে। এইবাৰ মোৰ স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ বাবে কোনো নতুন কাম কৰিব নোৱাৰিলোঁ। কিন্তু এতিয়া মই সকলো ফিট আৰু ভাল হৈছো।

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!