20.6 C
Assam
Friday, February 3, 2023

Featured News

জ্যোতিষৰ পৰাই জানিব পাৰি- কোন সময়ত, কোন দিশত, কাৰ লগত পাব চুৰি হোৱা বস্তু! চাওক কেনেকৈ ?

Assamese Newsজ্যোতিষৰ পৰাই জানিব পাৰি- কোন সময়ত, কোন দিশত, কাৰ লগত পাব চুৰি হোৱা বস্তু! চাওক কেনেকৈ ?

জ্যোতিষৰ মতে লগ্নৰ মতে চুৰি হোৱা বস্তুটোও বিবেচনা কৰা হয়। যদি কোনো ব্যক্তিয়ে চুৰি হোৱা বস্তুটোৰ বিষয়ে জানিব বিচাৰে, তেন্তে বস্তুটো চুৰি হোৱাৰ সময়ত ট্ৰেনজিটত গতি কৰা আৰোহীজনৰ মতে লগ্ন ৰাশিফলটো চাই সেই সকলো হেৰুৱা বস্তু তেওঁ ঘূৰাই পাব পাৰে।

– প্ৰশ্নকালত যদি মেষ ৰাশি বা মেষ আৰোহীত কোনো বস্তু চুৰি হয়, তেন্তে চুৰি হোৱা বস্তুটো পূব দিশত পাব। তেওঁৰ নাম S আখৰেৰে আৰম্ভ হয়। নামটো দুটা বা তিনিটা আখৰেৰে গঠিত।

– যদি বস্তুটো বৃষ ৰাশিৰ আৰোহীত চুৰি হয় তেন্তে বস্তুটো পূব দিশত থাকে আৰু চোৰৰ নাম M আখৰেৰে আৰম্ভ হয়। নামটো চাৰিটা আখৰৰ হ’ব পাৰে।

– মিথুন ৰাশিত চুৰি হোৱা বস্তুটো দক্ষিণ-পূব কোণত। চুৰি কৰা ব্যক্তিজন বৈশ্য জাতিৰ হ’ব পাৰে আৰু তেওঁৰ নাম A ৰে আৰম্ভ হয়। নামটো তিনিটা আখৰেৰে গঠিত।

– কৰ্কট আৰোহীত যেতিয়া বস্তুটো চুৰি হয় তেতিয়া দক্ষিণ দিশত পোৱা যায় আৰু ইয়াৰ নাম T আখৰেৰে আৰম্ভ হয় আৰু নামটো তিনিটা আখৰেৰে গঠিত।

– সিংহ ৰাশিৰ আৰোহীত যদি চুৰি হয়, তেন্তে বস্তুটো দক্ষিণ-পশ্চিম কোণত পাব। চুৰি কৰাজন এজন চাকৰ বা এজন সেৱক হব পাৰে। চোৰৰ নামটো ন ৰে আৰম্ভ হৈ তিনি-চাৰিটা আখৰেৰে গঠিত।

– প্ৰশ্ন বা চুৰিৰ সময়ত যদি কন্যা সন্তান থাকে তেন্তে চুৰি হোৱা বস্তুটো পশ্চিম দিশত পাব। চোৰ এগৰাকী মহিলা আৰু তেওঁৰ নাম আৰম্ভ হৈছে এম আখৰেৰে। নামটোত একাধিক আখৰ থাকিব পাৰে।

যদি চুৰিৰ সময়ত তুলা ৰাশিৰ আৰোহী থাকে, তেন্তে বস্তুটো পশ্চিম দিশত বিচাৰি পোৱা উচিত। চোৰ- পুত্ৰ, বন্ধু, ভাতৃ বা আন কোনো আত্মীয় হব পাৰে। ইয়াৰ নাম M ৰে আৰম্ভ হয় আৰু নামটো তিনিটা আখৰেৰে গঠিত। তুলা ৰাশিলৈ যোৱা বস্তুটো অতি কষ্টেৰে পোৱা যায়।

– বৃশ্চিক লগ্নত চুৰি হোৱা বস্তুটো পশ্চিম দিশত। চোৰটো আপোনাৰ ঘৰৰ চাকৰ হব পাৰে আৰু তেওঁৰ নাম S আখৰেৰে আৰম্ভ হয়। নামটো চাৰিটা আখৰেৰে গঠিত।

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!