23.9 C
Assam
Wednesday, May 25, 2022

Featured News

আচলতে কোন আছিল সোণাক্ষীৰ সৈতে, ফাদিল হল সকলো…

Assamese Newsআচলতে কোন আছিল সোণাক্ষীৰ সৈতে, ফাদিল হল সকলো…

সোণাক্ষী সিনহাই অলপতে ছ’চিয়েল মিডিয়াত কেইখনমান ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল, যাৰ পিছত অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বাগদানৰ খবৰ চাৰিওফালে উৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিল। অৱশ্যে, সোণাক্ষীয়ে এই ছবিবোৰ একে ধৰণে শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু যি শিৰোনাম দিয়া হৈছিল, তেনে বাতৰি প্ৰচাৰ কৰাটো প্ৰয়োজনীয় আছিল। কিন্তু যেতিয়া আমি আপোনাক এই খবৰটো দিছিলো, আমি এটা ইংগিতও দিছিলো যে এইটো নিশ্চয় সোণাক্ষীৰ এটা প্ৰচাৰমূলক অনুষ্ঠান হ’ব লাগিব। বস্তুটোও এনেকুৱা এটা বস্তু যিটো একে নহয়। সোণাক্ষীয়ে নিজৰ এখন নতুন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু এটা ভিডিঅ’ও শ্বেয়াৰ কৰিছে, কিয়নো এইটো স্পষ্ট হৈ পৰিছে যে সোণাক্ষীয়ে কি কৰিব।

 

সোণাক্ষী সিনহাক হাতত আঙুঠিটো প্ৰদৰ্শন কৰাৰ সময়ত এজন এম-চিৰিজমেনৰ কাষত ধৰি থকা দেখা গৈছিল (সোণাক্ষী সিনহাই ৰহস্যময়ী মানুহৰ সৈতে ভংগীমা দিছিল)। একে সময়তে, সোণাক্ষীয়ে তাইৰ ছবিবোৰৰ শিৰোনাম দিছিল, ‘মই ডাঙৰ নিৰ বাবে অপেক্ষা কৰি আছিলো’, তেওঁ আহি পাইছে। এতিয়া এনে পৰিস্থিতিত, অনুৰাগীসকলৰ মাজত এই ছবিখন দেখি, তেওঁলোকৰ বাগদানৰ উৰাবাতৰি উৰি গ’ল।

দৰাচলতে, সোণাক্ষীয়ে তাইৰ নতুন কৃত্ৰিম নখৰ ব্ৰেণ্ড লৈ আহিছে। আনকি পুৰণি ছবিবোৰতো, অভিনেত্ৰীগৰাকীক তেওঁৰ ধুনীয়া নখবোৰ প্ৰদৰ্শন কৰা দেখা গৈছিল। সোণাক্ষীৰ ব্ৰেণ্ড নাম এছ.ও.ই.জে.ডি.আই. এই বিউটিকেয়াৰ ব্ৰেণ্ডৰ অধীনত সোণাক্ষীয়ে আৰু কি আনিব সেয়া এতিয়াও স্পষ্ট হোৱা নাই, কিন্তু এই পদক্ষেপৰ সৈতে, সোণাক্ষী বলীউডৰ সেই অভিনেত্ৰীসকলৰ ক্ষেত্ৰত এক সন্ধিয়া হৈ পৰিছে, যিসকলে চলচ্চিত্ৰৰ বাহিৰে আন ব্যৱসায় চলায়।

এনে অভিনেত্ৰী, অনুষ্কা শৰ্মা, কেটৰিনা কাইফ ৰ পৰা আলিয়া ভট্ট, বহুতো অভিনেত্ৰীৰ নাম সন্ধিয়া আছে। অনুষ্কাই ‘নুশ’ নামৰ এটা ক্ল’নিং ব্ৰেণ্ড চলায়, আনহাতে সোনল কাপুৰ আৰু ৰিয়া কাপুৰৰ ‘ৰিজিয়ন’ নামৰ এটা সমাপ্তি ব্ৰেণ্ড আছে। কেটৰিনা কাইফ ‘কে বিউটি’ নামৰ ব্যয়-কী ব্ৰেণ্ডৰ গৰাকী, আনহাতে আলিয়া ভাটে প্ৰযোজনা গৃহৰ উপৰিও এটা সমাপ্তি ব্ৰেণ্ড চলায়।

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
eskort
%d bloggers like this: