fbpx
February 3, 2021

সকলোৰে আশীৰ্বাদ শিৰত লৈ পেলাই এই যাত্ৰাত আকৌ মই খোজ পেলাবলৈ সাহসেৰে আগবাঢ়িছোঁ: বৰষা

গুৱাহাটী, ২ ফেব্ৰুৱাৰী: অসমৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী বৰষাৰাণী বিষয়াই নিজৰ বিবাহ সম্পৰ্কত সংবাদ মাধ্যমৰ আগত মন্তব্য প্ৰকাশ কৰি কয় যে এয়া প্ৰকৃতিৰ নিয়ম ৷ অভিনেত্ৰী গৰাকীয়ে কয় -“প্ৰকৃতিৰ নিয়ম বুলিয়ে মই মানি লৈছোঁ ৷ সকলোকে এজন সংগীৰ প্ৰয়োজন ৷ মোৰ পিতৃ, মাতৃ, মোৰ প্ৰয়াত স্বামীৰ শাহু শহুৰ, মোৰ শুভাকাংশী সকল, সকলোৰে এটাই সদায় মোক কৈ থাকে যে জীৱনটো আকৌ ভাবিবলৈ কৈ থাকে ৷

গতিকে এতিয়া ভগৱানে এটা সুযোগ দিছে ৷ মোৰ পৰিয়ালৰ আশীৰ্বাদত আছে ৷ মই সামাজিক মাধ্যমত দেখিছোঁ যে ৰাইজে বৰ মৰম কৰে, আশীৰ্বাদ দিছে ৷ সকলোৰে আশীৰ্বাদ শিৰত লৈ পেলাই এই যাত্ৰাত আকৌ মই খোজ পেলাবলৈ সাহসেৰে আগবাঢ়িছোঁ ৷”

উল্লেখ্য যে অহা ২২ ফেব্ৰুৱাৰী তাৰিখে বৰষাৰাণী বিষয়াই কইনাৰ সাজ পুনৰ এবাৰ পিন্ধিব ৷ যোৰহাটৰ বাহনাৰ যুৱক ভাস্কৰ বৰুৱাৰ সৈতে বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ’ব অসমৰ সকলোৰে মৰমৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী গৰাকী ৷ জানিব পৰা অনুসৰি বৰষাৰাণী বিষয়াৰ প্ৰথম স্বামী প্ৰয়াত অবিনাশ শইকীয়াৰ পিতৃয়ে কন্যাদান কৰিব নিজৰ বোৱাৰী বৰষাৰাণী বিষয়াক ৷

error: Content is protected !!