13.1 C
Assam
Sunday, February 5, 2023

Featured News

ছোৱালীৰ বিবাহৰ উপযুক্ত বয়স এতিয়াৰে পৰা ১৮ নহয় ২১ বছৰ

এতিয়াৰে পৰা ছোৱালীক ১৮ বছৰত নহয় ২১বছৰতহে...

থানাৰ সন্মুখত পত্নী-সন্তানৰ কান্দোনৰ ৰোল, আত্মহত্যাৰ ভাবুকি

মুখ্যমন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মাৰ এটা বিশেষ টুইট৷...

এখন নতুন মাৰ্চিডিজ বেঞ্জ কিনিলে সুস্মিতা সেনে, দাম জানিলে থতমত খাব আপুনি!

Assamese Newsএখন নতুন মাৰ্চিডিজ বেঞ্জ কিনিলে সুস্মিতা সেনে, দাম জানিলে থতমত খাব আপুনি!

যদি আমি হিন্দী চিনেমাৰ শীৰ্ষ অভিনেত্ৰীসকলৰ কথা কবলৈ যাওঁ, তেন্তে সেই তালিকাত সুস্মিতা সেনৰ নাম নিশ্চয় সন্নিবিষ্ট হ’ব। বিস্ময়কৰ অভিনয় আৰু সৌন্দৰ্য্যৰ বাবে সুস্মিতা সেন সুপৰিচিত। প্ৰতিদিনে দেখা যায় যে সুস্মিতাই ছ’চিয়েল মিডিয়া পোষ্টৰ জৰিয়তে বহু শিৰোনাম লাভ কৰে। বৰ্তমান তেওঁ ক্ৰয় কৰা নতুন বাহনক লৈ চৰ্চা লাভ কৰিছে। সুস্মিতাই এখন মাৰ্চিডিজ বেঞ্জ গাড়ী কিনিছে, যাৰ দাম জানি আপুনি নিশ্চয় স্তম্ভিত হ’ব।

শনিবাৰে সুস্মিতা সেনে নিজৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত এক পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰে। এই পোষ্টটোৰ জৰিয়তে সুস্মিতা সেনে অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ নতুন গাড়ী ক্ৰয়ৰ বিষয়ে অৱগত কৰিছে। আচলতে সুস্মিতা সেনে তেওঁৰ Insta post ত কিছু শেহতীয়া ছবিও শ্বেয়াৰ কৰিছে। এই ফটোবোৰত আপুনি দেখিব পাৰিব যে সুস্মিতাক তেওঁৰ নতুন মাৰ্চিডিজ বেঞ্জৰ সৈতে দেখা গৈছে।

সুস্মিতা সেনৰ এই গাড়ীৰ মডেল হৈছে মাৰ্চিডিজ বেঞ্জ জিএলই ক’প মাৰ্চিডিজ-এএমজি। এই গাড়ীখনৰ মূল্য হৈছে ১.৬৪ কোটি। এনে পৰিস্থিতিত সুস্মিতা সেনে নিজক এই অনন্য উপহাৰ দিছে। কেৱল এয়াই নহয়, নতুন গাড়ীখনৰ সন্দৰ্ভত সুস্মিতা সেনেও এই ছবিসমূহৰ সৈতে এটা ভিডিঅ’ শ্বেয়াৰ কৰিছে। যাৰ ওপৰত সুস্মিতাই লিখিছে যে ‘আৰু মহিলাই গাড়ী চলাই ভাল পায়। নিজকে এই বহুমূলীয়া উপহাৰ দিলোঁ।’

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!