24.3 C
Assam
Monday, November 28, 2022

Featured News

নগাঁৱৰ জামুগুৰি দঘাট চুবুৰীৰ ২৪০ বছৰীয়া নামঘৰৰ প্ৰতিষ্ঠা দিৱস

নগাঁৱৰ জামুগুৰি দঘাট চুবুৰীৰ ২৪০ বছৰীয়া নামঘৰৰ প্ৰতিষ্ঠা দিৱস

15-year-old government vehicles will be scrapped: Nitin Gadkari

Union minister Nitin Gadkari today (November 25)...

কেঁচা পনীৰ খালে হয় এই চাৰিটা লাভ, নিয়ন্ত্ৰণত থাকে ওজন!

পনীৰ ভাৰতীয়সকলৰ প্ৰিয় ব্যঞ্জনবোৰৰ ভিতৰত অন্যতম। পনীৰ...

যদি আপোনাৰ হাতত M চিহ্ন আছে, তেন্তে কি আছে আপোনাৰ ভাগ্যত

Assamযদি আপোনাৰ হাতত M চিহ্ন আছে, তেন্তে কি আছে আপোনাৰ ভাগ্যত

যদি আপোনাৰ হাতত ‘M’ চিহ্ন আছে তেন্তে ভাগ্যত কি আছে – মানুহৰ হাতৰ বিষয়ে তথ্য। অৰ্থাৎ হাত দুখনেই ক’ব যে আপুনি কেনেকুৱা মানুহ। আচলতে হাত দুখন দাপোনৰ দৰে। আপুনি কৰাৰ লগে লগে আপোনাৰ হাতখনে ঠিক সেইটোৱেই দেখুৱাব। জ্যোতিষীসকলে এজন ব্যক্তিৰ হাতৰ ৰেখা বিচাৰ কৰি তেওঁৰ বিষয়ে ভাল বা বেয়া কথা ক’বলৈ চেষ্টা কৰে।

হাতৰ বিভিন্ন ৰেখাৰ নামো দিব পাৰে যেনে, Heart Line, Ayu Line, Bhagya Line ইত্যাদি। ইমানবোৰ শাৰীৰ মাজত কেতিয়াবা হাতৰ তলুৱাত M ৰ দৰে ৰেখা পোৱা গৈছেনে ? এতিয়া আমি মানুহৰ হাতলৈ চাই চিনি পাব পাৰো। যদি এম থাকে, তেতিয়াহে ! আপুনি ভাবিছিল নেকি যে মোৰ এম আছে তেন্তে আপুনি বিশেষ !

যদি কোনো পুৰুষৰ হাতত M থাকে, তেন্তে তেওঁ বৰ আশাব্যঞ্জক, মানে খুব সংবেদনশীল, যিকোনো উদ্যোগত সফলতা পাব, যদি ছোৱালী হয়, আৰু সেই ছোৱালীজনী যদি প্ৰেমত পৰে, তেন্তে সম্পৰ্কৰ ভৱিষ্যতৰ প্ৰতি কোনো চিন্তা নাই ! গতিকে চকু মুদি বিশ্বাস কৰিব পাৰি !

নাৰীৰ হাতত যদি M থাকে, তেন্তে পুৰুষতকৈও শক্তিশালী হ’ব পাৰে ! দুয়োজন প্ৰেমিকৰ হাতত যদি M থাকে তেন্তে সেয়া ৰাজোতক, কিন্তু তেনে ক্ষেত্ৰতো সফলতাৰ ক্ষেত্ৰত ছোৱালী আগবাঢ়িব ! এম থকা ল’ৰা-ছোৱালীয়ে যিকোনো পৰিস্থিতিৰ লগত সহজেই নিজকে খাপ খুৱাব পাৰে !

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: