26.2 C
Assam
Monday, August 8, 2022

Featured News

নগাঁৱৰ গোমোঠাগাঁৱত ৯বস্তাকৈ চোৰাং শামুক উদ্ধাৰ

নিউজ ব্যুৰ',নগাঁও,৬আগষ্ট:--নগাঁও জিলাৰ ইটাচালী টাউন আৰক্ষী চকীৰ...

BTR CEM Pramod Boro Lauds NTPC GEM Initiative

On Friday, BTR CEM Pramod Boro interacted...

ছয়মাইলত নগদ ধন–ড্রাগ্ছসহ মাতৃ–পুত্রক গ্রেপ্তাৰ

Assamese Newsছয়মাইলত নগদ ধন–ড্রাগ্ছসহ মাতৃ–পুত্রক গ্রেপ্তাৰ

নিষিদ্ধ ড্রাগ্ছৰ বিৰুদ্ধে অব্যাহত আছে মহানগৰ আৰক্ষীৰ অভিযান৷ কালি গড়চুক আৰক্ষীয়ে মহানগৰীৰ কটহবাৰীৰ পৰা বৃহৎ পৰিমাণৰ ড্রাগ্ছসহ দুজন ব্যৱসায়ীক গ্রেপ্তাৰ কৰাৰ পিছত দিছপুৰ আৰক্ষীয়ে মহাগৰীৰ ছয়মাইলৰ পৰা বুজন পৰিমাণৰ ব্রাউন ছুগাৰসহ ২ সৰবৰাহকাৰীক গ্রেপ্তাৰ কৰে৷

ছয়মাইলৰ দ্বাৰান্ধাৰ পৰা গ্রেপ্তাৰ কৰা ড্রাগ্ছ সৰবৰাহী দুজন সপ্তান বেগম (৬০) আৰু তেওঁৰ পুত্র আব্দুল মান্নান (২৫) বুলি জানিব পৰা গৈছে৷ আৰক্ষী সূত্রই জনোৱা মতে, ধৃত মহিলাগৰাকীয়ে দীর্ঘদিন নিজগৃহত নিষিদ্ধ ড্রাগ্ছৰ বেহা চলাই আছিল৷

আৰক্ষীয়ে গোপন সূত্রৰ পম খেদি দ্বাৰান্ধাৰ বাসগৃহৰ পৰা মহিলাগৰাকীৰ লগতে তেওঁৰ পুত্রক গ্রেপ্তাৰ কৰে৷ আৰক্ষীয়ে ধৃত ড্রাগ্ছ ব্যৱসায়ী মাতৃ–পুত্রৰ পৰা প্রায় ১৩ গ্রাম ব্রাউন ছুগাৰ উদ্ধাৰ কৰাৰ লগতে নগদ ৫৪ হাজাৰ টকা আৰু প্রায় ৫০টা খালী কণ্টেইনাৰ জব্দ কৰে৷ ঘটনা সন্দর্ভত আৰক্ষীয়ে দিছপুৰ থানাত এটা গোচৰ ৰুজু কৰি তদন্ত অব্যাহত ৰাখিছে৷ পৰৱর্তী সময়ত ড্রাগ্ছ ব্যৱসায়ৰ অভিযোগত মহিলাগৰাকীৰ স্বামীও গ্রেপ্তাৰ হোৱাৰ সম্ভাৱনা থকা বুলি আৰক্ষীয়ে জানিবলৈ দিছে৷ Source: Niyomiya Barta

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: