26.2 C
Assam
Tuesday, August 16, 2022

Featured News

AGP Campaining for Election in everyway possible.

Top NewsAGP Campaining for Election in everyway possible.

পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ দিন চমু চাপি অহাৰ লগে লগে নিৰ্বাচনৰ প্ৰচাৰো তুংগত উঠিছে ৷ পিছ পৰি ৰোৱা নাই ৰূপহীহাটৰ প্ৰাৰ্থী সকলো ৷ কংগ্ৰেছৰ দখলত থকা সমষ্টিটোত পঞ্চায়তত প্ৰাৰ্থী দিয়াক লৈ একাংশ কংগ্ৰেছ কৰ্মীয়ে দল ত্যাগ কৰি অগপ দলত যোগদান কৰাক লৈ অংকত খেলিমেলি সৃষ্টি হৈছে কংগ্ৰেছ প্ৰাৰ্থী সকলৰ মাজত ৷ নিৰ্বাচনৰ আগত দল ত্যাগ কৰি অগপ দলত যোগদান কৰাত বিমোৰত পৰিছে কংগ্ৰেছ দলৰ প্ৰাৰ্থী সকল ৷ অগপ দলেও ইয়াৰ পূৰ্ণ সুযোগ গ্ৰহণ কৰি নেতা পালি নেতাই ভৰি পৰিছে হি ৰূপহীহাটত ৷ দুটাকৈ দিন প্ৰাক্তন মূখ্য মন্ত্ৰী প্ৰফুল্ল কুমাৰ মহন্ত , মন্ত্ৰী কেশৱ মহন্তৰ লগতে নগাঁও সদৰ সমষ্টিৰ প্ৰাক্তন বিধায়ক গিৰীন্দ্ৰ কুমাৰ বৰুৱা দেৱে সমষ্টিটোৰ বিভিন্ন ঠাইত মেল মিটিং কৰি ভোটাৰৰ মন জয় কৰিবলৈ চেষ্টা অব্যাহত ৰাখিছে ৷ কংগ্ৰেছৰ দিনত হোৱা অবাধ দুৰ্নীতি আৰু বিজেপিৰ বৰ্তমানৰ স্থিতিৰ ওপৰত ৰাইজক বুজাই আঞ্চলিকতা বাদৰ ওপৰত ৰাইজৰ আস্থা আনিবলৈ চেষ্টা কৰিছে নেতা কেইগৰাকীয়ে ৷ ৰাইজৰো বিপুল সহাৰি লাভ কৰা দেখা গৈছে ৷ প্ৰতি খন সভাত চাৰি পাচঁ হাজাৰ লোকৰ উপস্থিতিয়ে আঞ্চলিক দলটোৰ প্ৰাৰ্থী সকলক উৎসাহিত কৰি তুলিছে ।

জুৰীয়াৰ পৰা পদুম ভূঞা

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: