25.6 C
Assam
Sunday, September 25, 2022

Featured News

BTR প্ৰধান প্ৰমোদ বড়ো ৰাইজৰ আশা

Assamese NewsBTR প্ৰধান প্ৰমোদ বড়ো ৰাইজৰ আশা

বিটিআৰ প্ৰধান প্ৰমোদ বড়োই জনতাৰ মৰ্মবেদনা বুজি সমস্যা সমূহ সমাধানৰ বাবে বিটিআৰৰ ই মূৰৰ পৰা সি মূৰলৈ দিনে নিশাই পৰিদৰ্শন কৰিছে৷
প্ৰমোদ বড়োই ৰাইজৰ ওচৰত গৈ দৰিদ্ৰ লোকক লগ কৰি সমস্যা সমাধানৰ হেতু কাম কৰাৰ উপৰি ৰাজহুৱা অনুষ্ঠান মঠ -মন্দিৰ, গীৰ্জা লগতে বিদ্যালয়- মহাবিদ্যালয় সমুহ পৰিদৰ্শন কৰিছে৷কেতিয়াবা যদি বাক্সা চিৰাং আৰু কেতিয়াবা ওদালগুৰি কোকৰাঝাৰ পৰিদৰ্শন কৰি ৰাইজৰ লগত বহি কাম কৰিবলৈ লৈছে ৰাইজৰ নেতা জনে৷

 

সমান্তৰালভাৱে কাৰ্যলয়ত বহি চৰকাৰী দায়িত্ব সমূহকো নিয়াৰকৈ পালন কৰি সূচাৰু ৰূপে কাম কৰি গৈছে প্ৰমোদ বড়োই৷

প্ৰমোদ বড়োৰ এনে সহজ সৰল মনোভাবেৰে কাম কৰাত সন্তুষ্ট হৈছে BTR বাসী৷ৰাইজৰ আস্থাভাজন হৈ পৰিছে প্ৰমোদ বড়ো৷

প্ৰমোদ বড়োৰ এনে কৰ্মদক্ষতাত ক্ৰমাৎ যে বিৰোধী শূন্য হবলৈ গৈ আছে সমগ্ৰ BTR .৷

ৰাইজৰ লগত থাকি কাম কৰি যোৱাৰ যি মানসিকতা সেয়া প্ৰমোদ বড়োৰ দায়িত্বত স্পষ্টকৈ প্ৰকাশ হৈ পৰিছে৷
NLFB ৰ মূলসুতিলৈ আগমনক ভূয়সী প্ৰসংশা কৰে BTR প্ৰধান জনে৷লগতে কাৰাৰুদ্ধ NDFB মুৰব্বী ৰঞ্জন দৈমাৰীৰ আৰু আন আন কেডাৰ সকলৰো মুক্তিৰ বাবে কাম কৰি থকাৰ কথাও প্ৰকাশ কৰে প্ৰমোদ বড়োই৷

 

Check out our other content

Check out other tags:

Most Popular Articles

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: